Łazienki Bielsko

Jakość moich usług glazurniczych doceniło już wielu inwestorów z Bielska-Białej i okolic dla których wykonywałem kompleksowy remont łazienki lub łazienkę w nowo wybudowanym domu. W ciągu szeregu lat pracy w zawodzie glazurnika zdobyłem niezbędne doświadczenie gwarantujące funkcjonalność oraz wysoką trwałość wykonywanych łazienek. Zwracam szczególną uwagę na skuteczność hydroizolacji oraz jakość materiałów wykończeniowych zastosowanych w łazience klienta. Posiadam specjalistyczne urządzenia glazurnicze oraz wiedzę pozwalające mi na dokładne i zgodne z projektem wykonanie łazienki.

Zakres usług

Wykonuję wszelkie prace związane z przystosowaniem pomieszczenia. Dbam o dobór właściwych rozwiązań zapewniających optymalną wentylację w łazience. Wykonuje zabudowy na wymiar, podnoszące funkcjonalność łazienki. Specjalizuję się w wykonywaniu oświetlenia, zarówno tego ogólnego jak i dekoracyjnego. Zgodnie z obecnymi trendami preferuję oświetlenie LED np. luster czy to w formie listw oświetleniowych zlicowanych z płytkami bądź oświetlenia w podłodze. Jeśli masz ochotę posłuchać muzyki w trakcie porannego prysznica to proponuję Ci zabudowanie głośników w suficie Twojej łazienki. Jeśli będzie potrzeba, to wykonam podwieszany sufit na stelażach z płyt karton gips, podobnie jak ścianki działowe np. dla wnęki prysznicowej, którą mogę doposażyć np. w precyzyjnie wykonany odpływ liniowy.

Projekty łazienek

Wykonuję łazienki w oparciu o projekty dostarczone przez klienta. Ponad to zawsze zawsze służę swoim doświadczeniem oraz podsuwam ciekawe rozwiązania podnoszące komfort użytkowania łazienki. Mogę śmiało polecić projektantów, których projekty miałem przyjemność wykonać.

Realizacje łazienek

Na koniec polecam Państwu obejrzenie działu realizacje, gdzie prezentuję zdjęcia z wykonanych przez siebie łazienek.

© 2016 glazurnikbielsko.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone | W3layouts